Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4959
Stary 06.12.2010, 19:47
Ale ta gra potrafi w....ić człowieka. Do pucharu UEFA nie awansowałem, wygrałem natomiast PP i Ligę z 10 punktową przewagą nad drugą Legią.W drugim sezonie klub przejmuje grupka kibiców, który na transfery udostępnia mi 200 tysięcy złotych. Nie mam pieniędzy, żeby przedłużyć kontrakty ze starymi zawodnikami, a co dopiero podpisać z nowymi.Wkurzyłem się i zacząłem jeszcze raz, zobaczymy jak teraz pójdzie.
Odpowiedz cytując