|
Rozic Rozic. Tylko kto tutaj ogląda mecze ekstraklasy, żeby jeszcze mógł sie wypowiadać na takim poziomie co ja ? Oglądam także Arke, więc wiem jak to wygląda. Nawet w Bytomiu podobał mi się ten czarnoskóry pomocnik, który nie dostał chyba pozwolenia na prace.
|