Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8302
Stary 06.12.2010, 19:13
Rozic Rozic. Tylko kto tutaj ogląda mecze ekstraklasy, żeby jeszcze mógł sie wypowiadać na takim poziomie co ja ? Oglądam także Arke, więc wiem jak to wygląda. Nawet w Bytomiu podobał mi się ten czarnoskóry pomocnik, który nie dostał chyba pozwolenia na prace.

Odpowiedz cytując