Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
7526
06.12.2010, 17:30
atomek21
napisał(a):
Widzieliście głównego newsa aktualnie na sport.pl? Rzeczywiście najciekawszy moment jesieni... ja .......ę.
W tym podsumowaniu NAJ rundy jesiennej na pierwszy rzut oka brakuje:
Największy wpierdo(L)
Wisła 4-0 Legia
Mały motywator -
http://i40.tinypic.com/28lxdlv.jpg
Szarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szarny
Znajdź inne posty napisane przez Szarny