emj10 napisał(a):

Czy można to też nie powiedziałbym. Matryca jest 1366x768 więc HD Ready, czyli prawdziwe HD wchodzi tylko w grę na monitorze zewnętrznym albo telewizorze. BR przy takiej matrycy jest dane na wyrost.
Kolejna kwestia to mierna matryca Sony VAIO, która nie zachwyca. Wkrótce będzie tego modelu na notebookcheck.pl tylko że z lepszą matrycą.
|
Wiesz, oglądałem film w technologii HD na tym lapku i robiło na mnie wrażenie, chociaż zgodzę się, że jak już chcemy się cieszyć takim obrazem to musi być większy ekran.