Temat
:
Sprzęt komputerowy, programowanie itd.
Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
Od: 05.2010
Skąd: Skawina
Offline
#
351
06.12.2010, 17:04
emj10
napisał(a):
Hehe
Akurat to HD od Radka nie znaczy, że można oglądać filmy HD.
Myślałem, że ta wzmianka dotyczy tego, ale jeśli tak nie jest to ok, mój błąd
Ale co do możliwości oglądania filmów w HD podtrzymuje ;>
lucas1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucas1906
Znajdź inne posty napisane przez lucas1906