Temat
:
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Wyświetl pojedynczy post
Lipiec
Junior Member
Od: 04.2009
Offline
#
27
06.12.2010, 16:53
Szczęsny
Baszczyński-Głowacki-Marcelo-Stolarczyk
Uche-Sobolewski-Szymkowiak-Kosowski
Żurawski-Frankowski
Rezerwa: Błaszczykowski, Cantoro, Pater, Źieńczuk, Kałużny, Czerwiec, Moskal.
Lipiec
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lipiec
Znajdź inne posty napisane przez Lipiec