Temat
:
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
Od: 09.2010
Offline
#
26
06.12.2010, 16:45
Dolha
Baszczyński - marcelo - Głowacki - mijailović
Błaszczykowski - sobolewski - szymkowiak - Uche
Brożek - Żurawski
Niemogesiezarejestrowac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niemogesiezarejestrowac
Znajdź inne posty napisane przez Niemogesiezarejestrowac