|
w kadrach U-19,U-21 Łotwy,Estonii,Słowacji,Bośni,Czarnogóry,Białor usi mógłby Valcx poszukac wzmocnien ( na graczy z tych krajów chyba nas stac ? ) a nie sprowadzac 30-34 letnich obieżyświatów
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.12.2010 o godz. 16:46.
|