Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19659
Stary 06.12.2010, 15:56
Potrzebuję zrobić kilka wykresów w excellu (docelowo w wordzie). Zna się ktoś na tym?

Przykładowe wykresy, które chciałbym narysować:
http://abcinwestowania.files.wordpre...kturalny_1.jpg
Odpowiedz cytując