Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 06.12.2010, 15:55
Ja bym widział taką:
Sarnat - Nikola, Głowa, Marcelo, Baszczu - Kosa, Sobol, Szymkowiak, Błaszczu - Żurawski, Frankowski.
Rezerwa: Pawełek - Stolarczyk, Cleber, Zając, ... - Zieniu, Cantoro, Uche, Paulista - Brożek, Kuźba.

Ostatnie 7 lat (2000-03 musze wam uwierzyć na słowo).

Trener: Kasperczak
Ostatnio edytowane przez LanceTS : 07.12.2010 o godz. 16:32.
Odpowiedz cytując