|
Ja bym widział taką:
Sarnat - Nikola, Głowa, Marcelo, Baszczu - Kosa, Sobol, Szymkowiak, Błaszczu - Żurawski, Frankowski.
Rezerwa: Pawełek - Stolarczyk, Cleber, Zając, ... - Zieniu, Cantoro, Uche, Paulista - Brożek, Kuźba.
Ostatnie 7 lat (2000-03 musze wam uwierzyć na słowo).
Trener: Kasperczak
Ostatnio edytowane przez LanceTS : 07.12.2010 o godz. 16:32.
|