Temat
:
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Wyświetl pojedynczy post
KamilAKS
Member
Od: 07.2008
Skąd: Ujanowice
Offline
#
12
06.12.2010, 14:58
Sarnat - Baszczyński Marcelo Głowacki Mijailović- Uche Szymkowiak Kosowski- Brożek Frankowski Żurawski
KamilAKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamilAKS
Znajdź inne posty napisane przez KamilAKS