Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8677
Stary 06.12.2010, 14:56
To nie bardzo jest miejsce na dyskusje o Atenach... Ja pozostanę przy swoim - wolałbym Fabiańskiego na bramce, ale mamy to, co mamy. Jeśli Pawełek wystarczył na Polonię Warszawa, to wystarczy i na Kazachów, Węgrów, Białorusinów... A w grupie z United, Porto i Valencią to i tak żaden bramkarz z osiągalnych przez nas "różnicy nie zrobi" ( żeby zacytować siwego bufona )
Odpowiedz cytując