To nie bardzo jest miejsce na dyskusje o Atenach... Ja pozostanę przy swoim - wolałbym Fabiańskiego na bramce, ale mamy to, co mamy. Jeśli Pawełek wystarczył na Polonię Warszawa, to wystarczy i na Kazachów, Węgrów, Białorusinów... A w grupie z United, Porto i Valencią to i tak żaden bramkarz z osiągalnych przez nas "różnicy nie zrobi" ( żeby zacytować siwego bufona

)