Marcinnno napisał(a):

|
Ja mam takie pytanie. Chce zatrudnić większą ilość trenerów obecnie mam 5 i zarząd zawsze się przeciwstawia.. Gram oczywiście Wisłą
|
Napisz ilu masz pracownikow w sztabie szkoleniowym.
Ja tez mialem problemy z zatrudnianiem trenerow - musialem kilku zwolnic zeby moc zatrudnic kolejnych. Ogolnie da ise oszukac zarzad ale trzeba najpier kogos zwolnic (np. scouta) zeby probowac zatrudnic trenera.
Damianek_ABG napisał(a):

Mam problem, mianowicie chodzi mi o to że nie działa mi 2 liga ;/
Ściągnąłem, wgrałem i lipa..... Możecie mi coś doradzić
|
Jesli juz zaczales rozgrywki jakims klubem i dopiero teraz wgrales 2 lige to nie bedzie dzialac.
Musisz wszystko zaczac od nowa - stworzyc nowego managera i tam wybrac baze danych i ligi ktore Cie interesuja.
Jesli zrobiles wszystko wg opisu i wgrales w odpowiednie miejsce i nie dziala to nie mam pojecia w czym jest problem - u mnie to dziala.
Musisz wgrac plik z nizszymi ligami wg opisu:
"Instalacja:
Po ściągnięciu, skopiuj plik Polska.dbc do folderu Moje Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor data. Włącz grę, kliknij „nowa gra”. Wybierz bazę danych 11.1.0 i zaznacz dodatkowe polskie ligi."
http://www.centrumfm.org/plik-485,FM...pdate_v10.html