Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 06.12.2010, 14:34
właśnie tez myslalem o uśrednionej jedenastce. zrobię to tylko. . . do kiedy oddajemy swoja 11.? do 31 grudnia?

ja swoja pozniej podam jak będę na kompie bo z telefonu pisze. . .
Odpowiedz cytując