|
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki, Kosowski
Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Uche
Żurawski , Frankowski
Dwóch świetnych prawoskrzydłowych - wg mnie grzechem byłoby pominąć któregoś z nich, dlatego umownie wycofałem Kosę na lewą obronę, gdzie nie mieliśmy w tym dziesięcioleciu żadnego orła.
Jedyny słabszy pkt. to bramkarz - tu też nie mieliśmy superorła.
i równie fajna rezerwa:
Sarnat
Marek Zając Cleber Bogdan Zając Stolar
Pater Olo Moskal Kulawik
Paweł Brożek Kuźba
a tu jeszcze Czerwiec, Cantoro, Węgrzyn, Kłos, Nikola, Zieńczuk, Mały, Paulista... oj działo się...
Trener: Kasperczak ale wiadomo za który okres...
Ostatnio edytowane przez arti : 07.12.2010 o godz. 09:02.
|