Szarny napisał(a):

Zawsze bawiło mnie takie podejście:
"Jak zapłacę za typ, to mam większą szansę niż typując samemu".
|
Szanse możesz mieć większą ponieważ Ci ludzie bardziej znają się na rzeczy (o ile nie jest to scam). Poza tym oszczędzasz też czas. Dostajesz typ, stawiasz i tyle.
Wiadomo, że każdy typ może nie wejść bo to typ. Zresztą nawet ,,ustawki" nie zawsze wchodzą z różnych powodów (nawet jeżeli są to prawdziwe ,,ustawki"). Przy skuteczności 66% idzie już trochę zarobić, oczywiście grając w miarę wysokie stawki.