Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9066
Stary 06.12.2010, 14:08
Szarny napisał(a):Wyświetl post
Zawsze bawiło mnie takie podejście:

"Jak zapłacę za typ, to mam większą szansę niż typując samemu".
Szanse możesz mieć większą ponieważ Ci ludzie bardziej znają się na rzeczy (o ile nie jest to scam). Poza tym oszczędzasz też czas. Dostajesz typ, stawiasz i tyle.

Wiadomo, że każdy typ może nie wejść bo to typ. Zresztą nawet ,,ustawki" nie zawsze wchodzą z różnych powodów (nawet jeżeli są to prawdziwe ,,ustawki"). Przy skuteczności 66% idzie już trochę zarobić, oczywiście grając w miarę wysokie stawki.
Ostatnio edytowane przez R33 : 06.12.2010 o godz. 14:12.
Odpowiedz cytując