Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.12.2010, 13:59
Moja 11 ostatniej dekady:
Bramkarz: Sarnat
Obrońcy: Baszczyński , Marcelo , Głowacki , Mijailović
Pomocnicy: Uche, Szymkowiak, Moskal , Kosowski
Napastnicy: Żurawski , Frankowski

Ławka rezerwowych: Sobolewski, Cleber, Paweł Brożek, Cantoro , Pater, Kuźba , Bogdan Zając

gdyby taka była nasza 18 meczowa, mistrza mielibyśmy co roku.

Z bramkarzem było najciężej jednak Sarnat z tego co ja pamiętam nie miał dużych wahań formy i cały sezon bronił na równym poziomie.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 06.12.2010 o godz. 14:03.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując