Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8295
Stary 06.12.2010, 13:53
Cytat:
Wszyscy się za to zachwycają tym Saidim z Craxy. No, okey, szumu robi niemało, ale nie przesadzajmy w tych ocenach. A to nie je, bo religia, [przez co] a to łapie kontuzje, a to w końcu marnuje niejedną doskonałą sytuację do strzelenia goli (niezapomniana- ta derbowa: sam na sam z Pawełkiem).
Ale ma taki potencjał, jakiego nie znajdziesz w naszej lidze.
Jest nierówny, ale młody.
Odpowiedz cytując