Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8671
Stary 06.12.2010, 13:46
Ja także jestem za Pawełkiem. Ale na boga nie na 3 lata !! Najchętniej na rok albo półtorej, z opcja automatycznego przedłużenia przy dobrej grze o następne powiedzmy dwa lata.
Odpowiedz cytując