Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7519
Stary 06.12.2010, 13:28
Z Wojciechowskim jest ten problem,że ma kasę. Naprawdę, w jego przypadku jest to problem.

Kluby takie jak Juve, Inter,Milan itd mają masę piłkarzy, którzy zwyczajnie nie nadają się do gry w pierwszym składzie.Do rezerw tez ich ciężko zsyłać. Raz zabierać będą miejsce młodym,dwa zarabiają pewnie z te 500 tysięcy,trochę dużo jak na kopanie w rezerwach. Za cholerę tacy goście nie odejdą z klubu, gdzie mają pewny pieniądz i specjalnie wysilać się nie muszą. Do tego są za słabi aby ktoś z Włoch ich wypożyczył.

I tutaj z odsieczą przychodzi Wojciechowski. Facet ma kasę,chce szybko sukcesu....Niech weźmie dwóch takich darmozjadów na rok i płaci im nawet te 50 procent pensji. Dla Juve to czysty biznes.

Gość szczęśliwy,bo ma kopaczy z Juvetamci zadowoleni,bo darmozjadów na rok się pozbyli i trochę budżet został odciążony. Kopacze nie wysilając się i tak mają tyle co za siedzenie na ławie. Tak to mniej więcej wygląda.

Nikt nie traci,no może Wojciechowski ale tez niekoniecznie. Ziemia spalona jak nasza liga to eldorado dla mocarzy,aby upychać swoich miernych kopaczy.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 06.12.2010 o godz. 13:30.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując