Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8290
Stary 06.12.2010, 12:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
HEDu coś ostatnio przewrażliwiony jesteś
Deleu to jeździł po klubach szukając pracodawcy, 35tys które miał dostawać od Lechii to dość dużo.
Arka zrobiła fajne transfery? Nie wiem czy napisałeś to po tym jak przeczytałas pochalny tekst o Brumie na weszlo czy z własnych obserwacji, ale pokaż te fajne transfery.
Traore jak zapewne wiesz był naszych potencjalnym celem tyle że bodajże okienko wcześniej, ale do transferu nie doszło.
Naprawde uważasz że ktoś z Arki by u Nas sie załapał ?
Bruma, Rozic, nawet Noll. Glavina mi się podoba też

Arka traci mało bramek (tam oprocz z Legią).

Odpowiedz cytując