Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
4955
06.12.2010, 11:59
Mam problem, mianowicie chodzi mi o to że nie działa mi 2 liga ;/
Ściągnąłem, wgrałem i lipa..... Możecie mi coś doradzić
Damianek_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damianek_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Damianek_ABG