Wyświetl pojedynczy post
Damianek_ABG
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4955
Stary 06.12.2010, 11:59
Mam problem, mianowicie chodzi mi o to że nie działa mi 2 liga ;/
Ściągnąłem, wgrałem i lipa..... Możecie mi coś doradzić
Odpowiedz cytując