Wyświetl pojedynczy post
szczebel
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Rojów ( Wielkopolska)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1639
Stary 06.12.2010, 11:37
Wydaję mi się jednak , że Kiełb w Kuchence jest od pół roku . Tak właściwie do tej pory tylko uśmiecham się na listy transferowe podawane przez polskie media . Bonin , Glik , Lisowski ,Nowak , Robak to nie są piłkarze na pierwszą 11 tylko następne uzupełnienia kadry i oczywiście możemy gdybać czy faktycznie chcemy więcej polskich pikarzy w Wiśle .
Odpowiedz cytując