Żmijka napisał(a):

Prawdopodobnie. Bo jak sam piszesz, brakuje "tylko" zgody Cupiała. A z tym to różnie bywa ...
Pisząc że w grę wchodzi już tylko 1 klub, miałam na myśli alternatywę dla Wisły. Zapewne wiesz jaki, i nie jest to KSP.
Zobaczymy ...
|
To może byście, jak już Pawełek podpisze kontrakt, zdradzili o jaki klub chodzi? Teraz piszecie sobie we dwójkę, a cała reszta guzik wie.