Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8669
Stary 06.12.2010, 10:21
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Prawdopodobnie. Bo jak sam piszesz, brakuje "tylko" zgody Cupiała. A z tym to różnie bywa ...
Pisząc że w grę wchodzi już tylko 1 klub, miałam na myśli alternatywę dla Wisły. Zapewne wiesz jaki, i nie jest to KSP.

Zobaczymy ...
To może byście, jak już Pawełek podpisze kontrakt, zdradzili o jaki klub chodzi? Teraz piszecie sobie we dwójkę, a cała reszta guzik wie.
Odpowiedz cytując