zbymak napisał(a):

|
Gdyby Cupiał dolecial na spotkanie wigilijne to prawdopodobnie juz dzis mialby nowa umowe podpisana.
|
Prawdopodobnie. Bo jak sam piszesz, brakuje "tylko" zgody Cupiała. A z tym to różnie bywa ...
Pisząc że w grę wchodzi już tylko 1 klub, miałam na myśli alternatywę dla Wisły. Zapewne wiesz jaki, i nie jest to KSP.
Zobaczymy ...