Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8668
Stary 06.12.2010, 10:17
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Cupiał dolecial na spotkanie wigilijne to prawdopodobnie juz dzis mialby nowa umowe podpisana.
Prawdopodobnie. Bo jak sam piszesz, brakuje "tylko" zgody Cupiała. A z tym to różnie bywa ...
Pisząc że w grę wchodzi już tylko 1 klub, miałam na myśli alternatywę dla Wisły. Zapewne wiesz jaki, i nie jest to KSP.

Zobaczymy ...
Odpowiedz cytując