Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 06.12.2010, 09:00
Hmm szkoda, że prawie zupełnie olałem ostatnią edycję bo byłbym może nawet na pudle.
Wielkie gratulacje do najlepszych i wielkie podziękowania dla prowadzących zabawę - Gregor07 i WisłaZwe!

od wiosny wracam do gry
Odpowiedz cytując