Temat
:
Wielka Tabela Wszech Czasów - Konkurs o Wiśle.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
10
06.12.2010, 09:00
Hmm szkoda, że prawie zupełnie olałem ostatnią edycję bo byłbym może nawet na pudle.
Wielkie gratulacje do najlepszych i wielkie podziękowania dla prowadzących zabawę - Gregor07 i WisłaZwe!
od wiosny wracam do gry
arti