Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1635
Stary 05.12.2010, 23:59
Nie nawalaj na nasz komitet którego nie mieliśmy ;/
Tam sie przynajmniej ktoś zajmuje transferami. Czy dobrze czy źle to subiektywna opinia.
..
Odpowiedz cytując