Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8663
Stary 05.12.2010, 23:18
Pawełek jak poczuł pewność i zaufanie trenera to zaczął dobrze grać. Właściwie jego gra na miarę oczekiwań się rozpoczęła dopiero w tej rundzie. Ciężka sprawa co z nim począć ale wydaje mi się, że o rok można przedłużyć kontrakt. Maksymalnie o półtora. Jestem zdania, że zaslużył na szansę, ale nie na wysoki i długi kontrakt.
..
Odpowiedz cytując