|
Pawełek jak poczuł pewność i zaufanie trenera to zaczął dobrze grać. Właściwie jego gra na miarę oczekiwań się rozpoczęła dopiero w tej rundzie. Ciężka sprawa co z nim począć ale wydaje mi się, że o rok można przedłużyć kontrakt. Maksymalnie o półtora. Jestem zdania, że zaslużył na szansę, ale nie na wysoki i długi kontrakt.
. .
|