snyrting napisał(a):

|
Bouli skąd masz takie grafiki? Jakbyś mógł to podeślij linka.
|
Facepacki mam stad:
http://www.sortitoutsi.net/forum/top...d-info-inside/ (7 paczek po 500 MB kazda

)
Kitspacki polskiej ligi
http://www.cmrev.com/grafika/plik/Po...1-_SS_09_.html
Logopacki :
http://www.cmrev.com/grafika/plik/FM...ack-_FMF_.html ( 225 MB) lub
http://www.centrumfm.org/grafika-pli..._Magapack.html (230 MB)
Ogolnie wszystko co mam wrzucone do fma mam albo z fmcentrum albo z cmrev.
http://www.cmrev.com/fileplanet/plik...nstalator.html
- plik odblokowujacy dostep do "ogromnej bazy danych"
- plik ktory daje dostep do "nizszych lig"
- plik poprawiający bazę danych FM-a - polskie znaki (CFM_Polish_Fix_Name_1.36)
- facepacki sedziow
- CM Revolution Polish Media Pack.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."