Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4952
Stary 05.12.2010, 22:23
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Bouli skąd masz takie grafiki? Jakbyś mógł to podeślij linka.
Facepacki mam stad: http://www.sortitoutsi.net/forum/top...d-info-inside/ (7 paczek po 500 MB kazda )
Kitspacki polskiej ligi http://www.cmrev.com/grafika/plik/Po...1-_SS_09_.html

Logopacki : http://www.cmrev.com/grafika/plik/FM...ack-_FMF_.html ( 225 MB) lub http://www.centrumfm.org/grafika-pli..._Magapack.html (230 MB)

Ogolnie wszystko co mam wrzucone do fma mam albo z fmcentrum albo z cmrev.

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik...nstalator.html

- plik odblokowujacy dostep do "ogromnej bazy danych"
- plik ktory daje dostep do "nizszych lig"
- plik poprawiający bazę danych FM-a - polskie znaki (CFM_Polish_Fix_Name_1.36)
- facepacki sedziow
- CM Revolution Polish Media Pack.
Ostatnio edytowane przez bouli76 : 05.12.2010 o godz. 23:18.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując