Lewandowski im robił grę, to prawda ale i z Rudnevsem potrafili wyjść z grupy chociaż wszyscy myśleli ze polegną.
Że też nasz "komitet" transferowy nie ma takich sukcesów. Ja nie mitologizuje Lecha, ale stwierdzam fakty. Na tle innych klubów (zwłaszcza Legii ale i nas) wypadają lepiej. Legia zrobił rewolucje w składzie po to żeby z 6 nowych kopaczy tylko Vrdoljaka można było nazwać jako udany transfer. U nas trochę lepiej ale też bez rewelacji.
A jak Lech sobie poradzi bez Rudnevsa to zobaczymy wkrótce, jeśli te plotki o jego odejściu okażą się prawdziwe. Ja się o Lecha nie boje, ale o nas.
Mam nadzieje że nasz nowy dyrektor sportowy zmieni tą sytuacje i to my będziemy wzorem dla innych
