oglądałem właśnie Ligę + ekstra i brechtałem prawie 2 godziny... najbardziej rozwalają mnie tzw. "eksperci"... kto oglądał ten wie, nie mam zamiaru publicznie podważać ich kompetencji.
żadnego zawodnika Wisły w 11 rundy jesiennej i jedynie Pawełek (ale w 11 rezerwowej!) co odebrałem jako istną kpinę.. Bo takiej formy jaką on prezentuje na dzień dzisiejszy to chyba już nigdy nie osiągnie...należało mu się miano najlepszego zawodnika tej rundy w lidze... bo wiele razy popisywał się kapitalnymi interwencjami którymi ratował nam skórę.
polecam jako program satyryczny.
Nie wiem jak Wy, ale wolę już chyba Matiego i Romana
