Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8654
Stary 05.12.2010, 21:03
oglądałem właśnie Ligę + ekstra i brechtałem prawie 2 godziny... najbardziej rozwalają mnie tzw. "eksperci"... kto oglądał ten wie, nie mam zamiaru publicznie podważać ich kompetencji.

żadnego zawodnika Wisły w 11 rundy jesiennej i jedynie Pawełek (ale w 11 rezerwowej!) co odebrałem jako istną kpinę.. Bo takiej formy jaką on prezentuje na dzień dzisiejszy to chyba już nigdy nie osiągnie...należało mu się miano najlepszego zawodnika tej rundy w lidze... bo wiele razy popisywał się kapitalnymi interwencjami którymi ratował nam skórę.

polecam jako program satyryczny.

Nie wiem jak Wy, ale wolę już chyba Matiego i Romana
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 05.12.2010 o godz. 21:09.
Odpowiedz cytując