Marcinkrakwoj napisał(a):

a ja tu z takim pytaniem wstąpiłem:
Nie orientuje sie ktos ile czeka się na egzamin teraz na Balickiej w WORDzie? Chodzi mi o tych którzy zgłaszali się jakoś na dniach teraz...
|
Ja zapisywałem się 26 Listopada i dostałem termin na 8 Grudzień

oczywiście egzamin łączony na kat. B
