Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
PaBlo_TSW
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1231
Stary 05.12.2010, 19:34
Marcinkrakwoj napisał(a):Wyświetl post
a ja tu z takim pytaniem wstąpiłem:
Nie orientuje sie ktos ile czeka się na egzamin teraz na Balickiej w WORDzie? Chodzi mi o tych którzy zgłaszali się jakoś na dniach teraz...
Ja zapisywałem się 26 Listopada i dostałem termin na 8 Grudzień oczywiście egzamin łączony na kat. B
Odpowiedz cytując