Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6084
Stary 05.12.2010, 18:19
MYSLALEM,ZE SIE POLEJE!!!

[FONT=Times New Roman]PAMIĘTNIK SZCZĘŚLIWCA
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]12 SIERPNIA Przeprowadziliśmy się do naszego domu. Boże, jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]14 PAŻDZIERNIKA Góry Karkonosze są najpiękniejszym miejscem na ziemi. Wszystkie liście zmieniają kolory na pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem jelenia. Jaki wspaniały! Jestem pewien, że to najwspanialsze zwierzęta. Tutaj jest jak w raju. Boże jak mi się tu podoba.
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]11 LISTOPADA Wkrótce zacznie się sezon polowań, nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś może chcieć zabić coś tak wspaniałego jak jeleń. Mam nadzieję, że wreszcie spadnie śnieg.
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]02 GRUDNIA Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było pokryte białą kołdrą. Widok jak z pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową. Zrobiliśmy sobie świetną zabawę śnieżną (wygrałem), a potem przejechał pług śnieżny i zasypał to co odśnieżyliśmy. Znowu musieliśmy odśnieżać drogę dojazdową. Kocham Karkonosze.
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]12 GRUDNIA Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z drogą dojazdową. Po prostu kocham to miejsce.
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]19 GRUDNIA Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie dojechaliśmy do pracy, jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny!
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]22 GRUDNIA Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, że pług śnieżny czeka tuż za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. S....ysyn![/FONT]
[FONT=Times New Roman]25 GRUDNIA Wesołych .......onych świąt! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten s....ysyn od pługu śnieżnego...przysięgam...zabiję. Nie rozumiem dlaczego nie posypują drogi solą, żeby rozpuściło się to gówno.
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]27 GRUDNIA Znowu to białe kurestwo spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany. Meteorolog znowu zapowiedział dwadzieścia pięć cm tej nocy. Możecie sobie wyobrazić!?
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]28 GRUDNIA Meteorolog się pomylił – tym razem napadało osiemdziesiąt pięć cm tego białego kurestwa. Teraz to nie odtaje nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie, a .... przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, że sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozjebałem na jego zakutym łbie.
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]04 STYCZNIA Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia i kiedy wracałem pod samochód wpadł mi .......ony jeleń i całkiem go rozjebał. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te s....ysyńskie jelenie. Że też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie.
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]03 MAJA Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie jak zardzewiał od tej jebanej soli, którą posypują drogi.
[/FONT]
[FONT=Times New Roman]18 MAJA Przeprowadzam się z powrotem do miasta. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku może mieszkać na jakimś zadupiu w Karkonoszach. Facet, który kupił dom ode mnie piał z zachwytu mad wspaniałą lokalizacją w tym urokliwym zakątku.[/FONT]
Odpowiedz cytując