Własnie skonczyłem naukę w STACHU.
Swietna szkola. Wykłądowca- szef ośrodka- super chłop, sypie dowcipami. Dobre auta, choc pewnie nie ominie Was jazda aveo- ale to dobrze. Instruktorzy profesjonalni- ja osobiśćie z moim "obgadywałem" hipermarket przy Kałuzy

, nawet jak na początku jazd przywaliłem w krawężnik to się nie darł. No i ta jazda po autostradzie- 136km/h

Można by jeszcze dużo plusow mówić.
a ja tu z takim pytaniem wstąpiłem:
Nie orientuje sie ktos ile czeka się na egzamin teraz na Balickiej w WORDzie? Chodzi mi o tych którzy zgłaszali się jakoś na dniach teraz...