Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1230
Stary 05.12.2010, 17:52
Własnie skonczyłem naukę w STACHU.
Swietna szkola. Wykłądowca- szef ośrodka- super chłop, sypie dowcipami. Dobre auta, choc pewnie nie ominie Was jazda aveo- ale to dobrze. Instruktorzy profesjonalni- ja osobiśćie z moim "obgadywałem" hipermarket przy Kałuzy , nawet jak na początku jazd przywaliłem w krawężnik to się nie darł. No i ta jazda po autostradzie- 136km/h
Można by jeszcze dużo plusow mówić.
a ja tu z takim pytaniem wstąpiłem:
Nie orientuje sie ktos ile czeka się na egzamin teraz na Balickiej w WORDzie? Chodzi mi o tych którzy zgłaszali się jakoś na dniach teraz...
Odpowiedz cytując