Awe napisał(a):

|
No i jakość grania jest zupełnie inna, z padem w ręce, przed dużym tv, na kanapie.
|
To wszystko możesz mieć również mając PC

.
Jakie teraz exclusivy wyjdą na obie konsole? Mam kompa w miarę dobrego, ale trochę myślę o konsoli. Od razu mówię, że nie będę grał na dużym ekranie tylko 20 calowym.