Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 05.12.2010, 13:58
gigant napisał(a):Wyświetl post
Doradźcie co kupić synowi na gwiazdkę PS3 czy Xboxa z tym całym kinetikiem czy jakoś tak? Sam nie znam się na tym kompletnie.

Sam najchetniej spuściłbym mu jedynie wpierd.l. za całokształ anno domini 2010 , ale ten prezent niestety zawetowała jego matka a moja zona. Czekam na sugestie.
hehe a syn na forum ?



ja mialem podobny dylemat postawilem pare dni temu na PS3

nie zamierzam grac na piratach a gry kupuje uzywki na alegro po 30 pln

tyle dalem za PES2010 , nie uwazam ze 2011 warte jest 200pln

39 dalem za fifa world cup 2010 south africa itp


chodzilem koło tematu jakies pol roku , od tego czasu xbox potanial bardzo (juz za 700-800 w marketach jest w promocjach) play trzyma cene , mysle ze to swiadczy o jakosci



a teraz moje pytania czy duza roznica jest miedzy colinem dirt jedynka a dwojka ?

jedynke uzywke moge kupic za 50 , a dwojke nowke za 80

30 nie duza roznica w cenie , wiec jak gra duzo ;lepsza to doplace , a jak nie ma roznicy wiekszej to wole te 30 oszczedzic


nastepne pytanie czy da rade grac na nieorginalnym padzie przewodowym , bo chwilowo nie mam 170 na orginala

i jeszcze pokrotce na ktorego NFS sie zdecydowac , tanio mozna wylapac NFS PROSTREET

?

dzieki
Powód: oszczednosc :)
Ostatnio edytowane przez Mocny : 05.12.2010 o godz. 14:15.
Odpowiedz cytując