gigant napisał(a):

Doradźcie co kupić synowi na gwiazdkę PS3 czy Xboxa z tym całym kinetikiem czy jakoś tak? Sam nie znam się na tym kompletnie.
Sam najchetniej spuściłbym mu jedynie wpierd.l. za całokształ anno domini 2010 , ale ten prezent niestety zawetowała jego matka a moja zona. Czekam na sugestie.
|
hehe a syn na forum ?
ja mialem podobny dylemat postawilem pare dni temu na PS3
nie zamierzam grac na piratach a gry kupuje uzywki na alegro po 30 pln
tyle dalem za PES2010 , nie uwazam ze 2011 warte jest 200pln
39 dalem za fifa world cup 2010 south africa itp
chodzilem koło tematu jakies pol roku , od tego czasu xbox potanial bardzo (juz za 700-800 w marketach jest w promocjach) play trzyma cene , mysle ze to swiadczy o jakosci
a teraz moje pytania czy duza roznica jest miedzy colinem dirt jedynka a dwojka ?
jedynke uzywke moge kupic za 50 , a dwojke nowke za 80
30 nie duza roznica w cenie , wiec jak gra duzo ;lepsza to doplace , a jak nie ma roznicy wiekszej to wole te 30 oszczedzic
nastepne pytanie czy da rade grac na nieorginalnym padzie przewodowym , bo chwilowo nie mam 170 na orginala
i jeszcze pokrotce na ktorego NFS sie zdecydowac , tanio mozna wylapac NFS PROSTREET
?
dzieki