Chyba żartujesz z tymi 200k. Spotkałem się z kilkoma wersja od 400 do 700k ale na pewno nie 200.
Ogryzek napisał(a):

Za grosze czyli około 500 tysięcy euro. Grosze jest względne Chodziło w porównaniu do tego za ile sprzedali Lewandowskiego (4 miliony euro)
|
No jakoś tyle kosztował. Alee, myślisz, że zawsze tak będą trafiać ?. Ilu jeszcze Rudnevsów czeka by przyjść do Lecha. Bo widzę, że piszesz o odejściu Lewego, że już wtedy miała być tragedia.i Teraz po odejściu Rudnevsa też sobie dadzą radę ? Ja bym polemizował bo nie wiem kogo by mogli kupic by utrzymac ten poziom. Nie spodziewam sie wydania 1.5-2 milionow wiec bardzo bym chcial zeby opchnęli Łotysza co by im utrudnilo walkę w lidze.