Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.12.2010, 13:51
Chyba żartujesz z tymi 200k. Spotkałem się z kilkoma wersja od 400 do 700k ale na pewno nie 200.
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Za grosze czyli około 500 tysięcy euro. Grosze jest względne Chodziło w porównaniu do tego za ile sprzedali Lewandowskiego (4 miliony euro)
No jakoś tyle kosztował. Alee, myślisz, że zawsze tak będą trafiać ?. Ilu jeszcze Rudnevsów czeka by przyjść do Lecha. Bo widzę, że piszesz o odejściu Lewego, że już wtedy miała być tragedia.i Teraz po odejściu Rudnevsa też sobie dadzą radę ? Ja bym polemizował bo nie wiem kogo by mogli kupic by utrzymac ten poziom. Nie spodziewam sie wydania 1.5-2 milionow wiec bardzo bym chcial zeby opchnęli Łotysza co by im utrudnilo walkę w lidze.
Ostatnio edytowane przez tofik : 05.12.2010 o godz. 13:59.
..
Odpowiedz cytując