Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 05.12.2010, 13:19
No więc co polecacie Coglin i emj Ostatnio mój Packard-Bell poszedł sie je*ac, i muszę kupić coś w najbliższym czasie. Powiedzmy w granicach 2500-3000, nie musi byc dokładny model, mozecie dac ogólnie markę, lub linie której się dobrze przyjrzec, bo warto(oczywiscie najwazniejszy jest srodek, ale solidnosc wykonania tez)


Jako ciekawostke dodam że za serwis Packard Bella odpowiada w europie Acer (ja wysyłąłem do Brna)i jest to porażka na całej linii przynajmniej w moim przypadku: 2 miesiace - wycena szkód, kolejne 4- naprawa, po pół roku znowu sie zepsuł, tym razem tylko miesiąc - wycena i za 4 miesiace odpowiedz ze wysyłają go spowrotem, bo sami stwierdzają że naprawa jest nierentowna bo koszty wzrosly.
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując