Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
9046
05.12.2010, 12:01
Moja taśma na dziś:
WBA-
Newcastle
@2.8
Leverkusen
- Koln @1.4
PSG
- Brest @1.6
Sociedad
-
Bilbao @3.15
Malaga
- Racing @2.05
Espanyol -
Sporting Gijon + X
@1.97
Nurnberg + X
- BVB @2.0
stawiane w tomomixie, więc po odliczeniu podatku 7zł -->983zł
Junior_Battle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Junior_Battle
Znajdź inne posty napisane przez Junior_Battle