Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8283
Stary 05.12.2010, 11:46
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Co ty człowieku wogóle proponujesz? Zawodników z drugiej ligi włoskiej czy hiszpańskiej? Myślisz ze młodzi gracze będą chcieli przyjsc tutaj nawet jakby dostali 2 razy więcej? Młodziaków z ligi rosyjskiej? Wiesz ile oni tam zarabiają pomijając to że mają tam dużo wyższy poziom.. Krychowiaka chcesz? Ile razy go widziałeś w życiu jak gra? Raz, dwa? Czy może jak kosztuje 500 tysi ojro na tym serwisie to już musi być niezły Alana Stulina pewnie też obserwujesz?
Jednak nie uważasz, że można by było zainteresować się takim Krychowiakiem? Co w tym złego przyjść na mecz Stade Reims i zobaczyć jak sobie radzi?
Odpowiedz cytując