cinekw napisał(a):

Co ty człowieku wogóle proponujesz? Zawodników z drugiej ligi włoskiej czy hiszpańskiej? Myślisz ze młodzi gracze będą chcieli przyjsc tutaj nawet jakby dostali 2 razy więcej? Młodziaków z ligi rosyjskiej? Wiesz ile oni tam zarabiają pomijając to że mają tam dużo wyższy poziom.. Krychowiaka chcesz? Ile razy go widziałeś w życiu jak gra? Raz, dwa? Czy może jak kosztuje 500 tysi ojro na tym serwisie to już musi być niezły Alana Stulina pewnie też obserwujesz?
|
Jednak nie uważasz, że można by było zainteresować się takim Krychowiakiem? Co w tym złego przyjść na mecz Stade Reims i zobaczyć jak sobie radzi?