Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8281
Stary 05.12.2010, 11:13
Dodam jeszcze Grzegorza Krychowiaka który zaliczył nawet jeden występ w reprze a na zapleczu francuskiej ekstraklasy radzi sobie całkiem nieźle.
http://www.transfermarkt.de/de/grzeg...ler_45184.html
Jest jeszcze Alan Stulin mający za sobą występy w polskiej młodzieżówce i w drugim zespole Kaiserslautern.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/al...ler_45191.html
Tomasz Cywka też jakiś czas temu mówił, że chętnie przeprowadziłby się do Polski z myślą o Euro 2012...
Na zapleczu Premier League radzi sobie bardzo dobrze.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/to...ler_38558.html
Chciałbym aby trafił do nas Bony Wilfried ze Sparty Praga jednak trochę on kosztuję...
http://www.transfermarkt.co.uk/en/bo...ler_81808.html
Ciekawy zawodnik.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ke...ler_66112.html
J.W
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ma...ler_68645.html
Odpowiedz cytując