|
Mając na uwadze to, że mamy w klubie obrotnego gościa z Holandii widzę tylko jeden scenariusz - wzmocnienia zagraniczne. Tyle lat Cupiał skupował tych wszystkich grajków polskich i co z tego miał ? Jeden udany sezon w pucharach. Dodam jeszcze że klasa tych piłkarzy a tamtych to różnica kilku poziomów na korzyść tych pierwszych zaciągów. Żadnych Sernasów, Robaków w tym klubie... kupienie kogoś takiego będą odbierał jako skandal i robienie sobie jaj z kibiców. Jak to powiedział nasz dyrektor sportowy Wisła needs quality.
Jak nie ma pieniędzy na jakość to niech zrobią chociaż jeden transfer jak nie ma nawet na jeden porządny transfer to niech nie robią w ogóle.
Biorąc pod uwagę to, że zarobiliśmy około 6 mln euro na transferach w lecie nie wyobrażam sobie tego aby ten klub się nie wzmocnił.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.12.2010 o godz. 10:41.
|