Pan Jotka napisał(a):

Podobno w szalenstwie jest metoda. Potwierdzam. Najlepsza metoda by stac sie smiesznym ;-)
OFFowo: http://www.wprzerwie.pl/Wpis/Z-Trybu...irmingham.html Do TVN trzeba to wysylac z akazdym razem jak beda pisac, ze my jestesmy troglodytami, aw Anglii jest tak ladnie na stadionach. Zwlaszcza te kible trzeba pokazywac, bo podobno tylko kibice Wisly walcza z klozetami.
|
Lato i tak powie, że tam jest najlepiej i wzorce czerpać by chciał właśnie z tamtąd. Dlaczego jednak u nas nie wypracuje się własnych wzoców. Zresztą na stadionie i tak jest dużo lepiej niż w połowie lat 90.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN