Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7515
Stary 05.12.2010, 09:02
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Podobno w szalenstwie jest metoda. Potwierdzam. Najlepsza metoda by stac sie smiesznym ;-)

OFFowo: http://www.wprzerwie.pl/Wpis/Z-Trybu...irmingham.html Do TVN trzeba to wysylac z akazdym razem jak beda pisac, ze my jestesmy troglodytami, aw Anglii jest tak ladnie na stadionach. Zwlaszcza te kible trzeba pokazywac, bo podobno tylko kibice Wisly walcza z klozetami.
Lato i tak powie, że tam jest najlepiej i wzorce czerpać by chciał właśnie z tamtąd. Dlaczego jednak u nas nie wypracuje się własnych wzoców. Zresztą na stadionie i tak jest dużo lepiej niż w połowie lat 90.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując