Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19644
Stary 04.12.2010, 22:59
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
W jaki sposób mogę skontaktować z osobami sprzedającymi szaliki w poniedziałek i wtorek? Wiem że Belfast się tym zajmuje ale widzę że dostał bana od włodarzy forum i priva nie odczyta.
Możesz do niego napisać na stronie SKWK bo tam teraz informuje o pamiątkach.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując