wiślak 86 napisał(a):

|
W jaki sposób mogę skontaktować z osobami sprzedającymi szaliki w poniedziałek i wtorek? Wiem że Belfast się tym zajmuje ale widzę że dostał bana od włodarzy forum i priva nie odczyta.
|
Możesz do niego napisać na stronie SKWK bo tam teraz informuje o pamiątkach.