Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
19642
04.12.2010, 21:26
Ma ktos moze Samsunga s8300 Wave
I jaka jest wasza opinia co do tego telefonu? Moze byc na priv
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen