Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7514
Stary 04.12.2010, 19:44
Podobno w szalenstwie jest metoda. Potwierdzam. Najlepsza metoda by stac sie smiesznym ;-)

OFFowo: http://www.wprzerwie.pl/Wpis/Z-Trybu...irmingham.html Do TVN trzeba to wysylac z akazdym razem jak beda pisac, ze my jestesmy troglodytami, aw Anglii jest tak ladnie na stadionach. Zwlaszcza te kible trzeba pokazywac, bo podobno tylko kibice Wisly walcza z klozetami.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 04.12.2010 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując