Młoda Legia przegrała wczoraj z reprezentacją Burkina Faso U-20. Kilka dni wcześniej pokonali wicemistrzów Afryki, Kamerun U-20. Do rozegrania jest jeszcze mecz z młodzieżówką Saint-Etienne, która wczoraj przegrała z Kamerunem. W drugiej grupie grają reprezentacje U-20 Egiptu, Nigru, Mali oraz klubu America Mineiro.
W jednym z artykułów w jednej z anglojęzycznych afrykańskich portali przeczytałem, że w turnieju zagrają afrykańskie młodzieżówki, zagrają klub z Francji oraz dwa północnoafrykańskie. Najwyraźniej za bardzo nie wiedzą, gdzie leży Brazylia i Polska

.