Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Rev
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7512
Stary 04.12.2010, 18:38
Młoda Legia przegrała wczoraj z reprezentacją Burkina Faso U-20. Kilka dni wcześniej pokonali wicemistrzów Afryki, Kamerun U-20. Do rozegrania jest jeszcze mecz z młodzieżówką Saint-Etienne, która wczoraj przegrała z Kamerunem. W drugiej grupie grają reprezentacje U-20 Egiptu, Nigru, Mali oraz klubu America Mineiro.

W jednym z artykułów w jednej z anglojęzycznych afrykańskich portali przeczytałem, że w turnieju zagrają afrykańskie młodzieżówki, zagrają klub z Francji oraz dwa północnoafrykańskie. Najwyraźniej za bardzo nie wiedzą, gdzie leży Brazylia i Polska .
Odpowiedz cytując