Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6079
Stary 04.12.2010, 17:16
Chmielu88, wjedź sobie może lepiej na redtube albo inny empflix, będzie szybciej, a tak to tylko denerwujesz ludzi i dajesz zarobić jakiemuś palantowi.

http://www.smog.pl/wideo/39133/jak_s...eby_na_biezni/
Ostatnio edytowane przez Usulovski : 04.12.2010 o godz. 17:46.
Odpowiedz cytując