Tylko_Wisła! napisał(a):

Pytanie raczej dla ludzi znających sie na telefonach .
Wczoraj zaczął zawieszać mi sie telefon , więc go wyłączyłem teraz gdy chce go włączyć mam tylko biały wyświetlacz .
O co kaman ?...
|
zdaje się, że to przypadłość se, podobnie miałem w k750i i w200. po prostu pada i już
